Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazekve filmu to všechno začíná tak že Weylandovi satelity v Antarktidě zachytí teplo.. Diví se odkud to může být a takse vysílá expedice aby se to zjistilo. Lexa hlavní postavy celého filmu se snaží aby její tým byl vycvičen ale marně.. její tým se bojí že by tam přišli pozdě. tak vyrazily.. po dlouhé cestě antarktidou narazí na velrybářskou stanici kterou před 100 lety někdo obýval.tak se celá vesnice prozkoumá  a rozmístí se hlídky. po 30 minutách prozkoumávání se nalezne tunel kter vede dolu do podzemí kde je ( něco jako ) piramida v ní loviště ale to oni nevědí.tak  pomalu slézají dolů

                 Obrazek mezitím se na Planetu Země přiletí zalovit predátoři . Ti potom vyvraždí všechny hlídky co potkají a co jim  brání v cestě dolu do tunelu. lidé v tunelu pokračují dále do piramidy a objevují hyreoglify a další zajímavé věci.. až nakonec jeden z nich šlápne  na  kámen co leží na zemi a ten se začne propadávat do zemně a tím se v daleké místnosti v Piramidě začne ze zemně vylézat zmrzlá královna alienů.. tu opět k životu přivedou bledky ketré se v místnosti vyskytují ta rozmrzne... expedice se dotane do obětní komnaty ... tam udělají průzkum a přijdou na to že pod nimi je ještě další komnaty (místnost) .. poloviny lidí zůstane v obětní komnatě aby udělala testy. a druhá polovina sejde dolů .. tam oběví truhlu.. tu truhlu otevře jeden mladík díky svým schopnostem  umět hyreoglify.. v tom se truhla oetvřea atam jsou 3 zbraně .. ketré patří predátorům.. Obrazekoni je vemou a tu poslední se snaží aby nevzali ale jeden týpek ji veme, ruhla se zavře a piramida se začně mněnit... všichni se nakonec rozpojí .. nahoře lidi v  obětní komnatě se jim zavřou dveře a oni nemaj kam jít.. v tom se u obětí na sarkofácích oběví vajíčka v nichž jsou facehungeři. ti vylezou a skoí na všechny ty lidi tam...  a začíná to...  skupina dole potká predátory a začne přestřelka.... predátoři skáčou odkud kam .. v tom se zase piramida začně mněnit.. asi 3 lidi spadnou d dir  v nichž jsou Alieni . ti je tam budto zabijou nebo je přitáhnou aby se na ně mohli přisát facehungeři. všechno takhle pokračuje až najednou predátor chytí do sýtě jednoho člobvěka.. v tom tam přijde jeětě 2. predátor a ten kopne do Lexy a potom je chce zabít.. mezitím ale ho dřív probodne Alien který je v díře u stropu , svým ocasem si ho přitáhne a potom mu tozrazí hlavu svyým jazykem.. predator který se snaží uškrtit jedoho člověka to uvidí a se naštve a začne bitka !!

               Obrazek  Vipadá to všelijak ale pořád není jisté který z nich to vyhraje. nakonec predátor střelí sít na aliena a ten se propadne do nižší místnosti.. ten se ale něčekaně ze sítě vytrhne a  skočí na opredátora a taktéž mu  jazykem  vystřelí mozek z hlavy. weyland , Lexa a ještě jeden můž  utíkají .. zadtaví se na nějakých schodech... po chvilce tam přijde posledlní 3. predátor a  lexas tim chlapem utečou ale weyland tam zůstane predátor ho chytí pod krkem  ale všimne si nádoru na plicích tak ho nechá. Weyland ale veme sprej a světlici a udělá flammer na predátora .. ten ho za to zabije a pokračuje se dál... lexa s  nim potkají aliena a utíjak před nim. potom se dostanou k jámně a ten chlap jí přeskočí ale lexa se jentak tak chytne oktraje. hned se tam objeví alien a veme chlapa s sebou ... lexa tam zůstane sama a poptká predátora. ten s ní udělá bopjovnici amazonku a jdou spolu do boje..  Lexa se dostane do hnízda alienů a uvidí tam svého přítele .. tak se mu snaží Obrazekpomoc ale cheesburster už je v něm takže ho lexa okolní pitolí bude muset zabít.. zastřelí hjo ale nezabije chestburstera. predátor potom vytvoří na svém minipočítači destrukci a vyhodí ji mezi vajíčka.. dále utíkají co jim nohy stačí.. po chvilce to vybuchne ale nikdo se nedasá.. jedou tunelem nahoru a vyletí pryč .. potom utkají až budou mimo dosah TNT.

               Dostali se na pláninu. predátor udělal lexe válečné znamení a spřáteli li  se.. v tu chvíli se z hromady sněhu a železa vyleze královna a začíná smrtící boj... predátor to nepřežije ale lexa jo.. krlovnu schodí díky sudu který je už polospYdlý.. tak ji přivážou a ona s tím sudem spadne... objeví se tam pak predátorská lod která vezme predátora na loéd a lexe daruj Kopí...

               na lodi pohřbí predátora ae znej vyleze malý cheestburster ze kterého se stane predailienus euxctinctus... a už je neštěstí na světě.

Obrazek